بلیط هواپیما لحظه آخری سالوا سفر
بلیط شهر نوشهر

بلیط شهر نوشهر

تعرفه تبلیغات در سایت

 

در سایت سالواتراول می توانید لیست بلیط هواپیما نوشهر را در دوره های 15 روزه مشاهده کنید، بعد از انتخاب بلیط هواپیما به مقصد نوشهر، ارزان و مناسب و تاریخ مورد نظرتان، مشخصات خود را وارد نموده و از طریق درگاه اینترنتی خرید خود را انجام دهید، سپس بلیط هواپیما نوشهر صادر می شود، در فرودگاه و برای سوار شدن به هواپیما نیازی به بلیط کاغذی و چاپ بلیط ندارید.


هنگام سوار شدن به هواپیما به مقصد نوشهر کافیست تا عکس بلیط را نشان مامور کنترل فرودگاه دهید و کارت پرواز سوار شدن به هواپیما را دریافت نمایید. هنگام خرید بلیط هواپیما نوشهر فقط در انتخاب ماه و تاریخ انتخاب کنید، نمودار ما بهترین زمان برای پرواز به نوشهر را نشان می دهد.


با امکاناتی که سایت سالواتراول برای شما در نظر گرفته است، شما می توانید بهترین و ارزان ترین بلیط هواپیما به مقصد نوشهر را خریداری کنید. لطفا کامل دقت فرمایید، تمامی بلیط های چارتری به نوشهر غیر قابل استرداد هستند. اطلاعات بیشتر در مورد پرواز به نوشهر و بهترین بلیط چارتر و ارزان را از سایت سالواتروال بخواهید.

 

 

 

اطلاعات عمومی درباره نوشهر

 

نوشهر یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. شهر نوشهر مرکز شهرستان نوشهر در استان مازندران است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۰، برابر با ۱۲۸۶۴۷ نفر بوده ‌است. زبان مازندرانی به گویش کجوری در این شهر، رواج دارد. بخش کجور از توابع شهرستان نوشهر است که یک بخش تاریخی است و در گذشته پایتخت شهر کهن رویان بود که متشکل از نور و نوشهر و چالوس و گاهی مرز غربی آن تا هوسم، رودسر ادامه می ‌یافت و سلسلهٔ پادوسپانیان در آنجا حکومت می‌کرد.


نوشهر از شمال به دریای کاسپین، از جنوب به بخش بلده نور، رشته کوه‌ های البرز، از شرق به شهرستان نور و از غرب به شهرستان چالوس متصل است. نوشهر دارای سه شهر به نام ‌های شهر نوشهر، شهر پول و شهر کجور است. دو بخش مرکزی و کجور، شش دهستان به نام‌ های خیرو کنار، بلده کجور، کالج، پنجک رستاق، زانوس رستاق و توابع کجور است. بزرگترین بخش این شهرستان بخش کجور نام دارد که حدود دو سوم از خاک شهرستان نوشهررا شامل می‌شود.

 

جاذبه‌های طبیعی نوشهر

 

جنگل سی سنگان
سواحل زیبای نوشهر
روستای زیبای حیرت
طبیعت زیبای روستای چلک علیا
پارک جنگلی سی سنگان
دیو چشمه در روستای استانکرود
چشمه گردوک در روستای سنگ تجن
جنگل خانیکان و آبشار زیبای خانیکان در روستای کوشک سرا
رودخانه خیرود - ماشلک - گردکل - کور کور سر و بسیاری رودخانه‌ های کوچک و بزرگ دیگر

 

 

 

نمایندگی hp  / کارتریج hp  /  کارتریج اچ پی / خرید کارتریج  /  قیمت کارتریج  /  تعمیرات لپ تاپ  /   تعمیر لپ تاپ  /  بلیط گرجستان  /  بلیط لحظه آخری نجف  /  تور گرجستان  / تور تفلیس  /  بلیط چارتر

نویسنده : milad sohrabi manesh بازدید : 14 تاريخ : سه شنبه 7 آذر 1396 ساعت: 23:42
برچسب‌ها : بلیط, بلیط ارزان نوشهر, بلیط چارتر نوشهر, بلیط رایگان نوشهر, بلیط نوشهر, بلیط هواپیما نوشهر, ,