بلیط هواپیما لحظه آخری سالوا سفر
بلیط شهر استانبول

بلیط شهر استانبول

تعرفه تبلیغات در سایت

 

 
 

 

در سایت سالواتراول می توانید لیست بلیط هواپیما استانبول را در دوره های 15 روزه مشاهده کنید، بعد از انتخاب بلیط هواپیما برای استانبول، ارزان و مناسب در تاریخ مورد نظرتان، مشخصات خود را وارد نموده و از طریق درگاه اینترنتی خرید خود را انجام دهید، سپس بلیط هواپیما به مقصد استانبول صادر می شود، در فرودگاه و برای سوار شدن به هواپیما نیازی به بلیط کاغذی و چاپ بلیط ندارید.


هنگام سوار شدن به هواپیما به مقصد استانبول کافیست تا عکس بلیط را نشان مامور کنترل فرودگاه دهید و کارت پرواز سوار شدن به هواپیما را دریافت نمایید. هنگام خرید بلیط هواپیمای استانبول فقط در انتخاب ماه و تاریخ انتخاب کنید، نمودار ما بهترین زمان برای پرواز به استانبول را نشان می دهد. با امکاناتی که سایت سالواتراول برای شما در نظر گرفته است، شما می توانید بهترین و ارزان ترین بلیط هواپیما برای استانبول را خریداری کنید.


لطفا کامل دقت فرمایید، تمامی بلیط های چارتری به مقصد استانبول غیر قابل استرداد هستند. اطلاعات بیشتر در مورد پرواز به مقصد استانبول و سایر شهرهای ترکیه و بهترین بلیط چارتر و ارزان را از سایت سالواتروال بخواهید.

 

www.stkt.ir

 

استانبول پر جمعیت ترین شهر ترکیه و مرکز فرهنگی و مالی آن است. استانبول از در دو طرف تنگه آبی بسفر، تنگه ای باریک بین دریای سیاه و دریای مرمره واقع شده است، استانبول از نظر جغرافیایی و فرهنگی، آسیا و اروپا را به هم متصل می کند. جمعیت استانبول بین 12 تا 19 میلیون نفر تخمین زده می شود که یکی از بزرگترین شهرهای اروپا و جهان است.

 

 

 

تاریخ استانبول

 

شهر استانبول کنونی در گستره مستعمرات روم باستان توسط امپراتور روم "کنستانتین بزرگ" شرقی ترین شهر امپراطوری بیزانس روم بود و بنام قسطنطنیه کنستانتینه شناخته می شد. تقریبا یک هزار سال استانبول مرکز بیزانس شرقی و آخرین شهر این امپراتوری بود.


استانبول سرانجام توسط سلطان محمد دوم عثمانی در 29 ماه می سال 1453 توسط سپاه عثمانی تسخیر شد و ابتدا به اسلامبول و سپس به استانبول تغییر نام داد. از این رویداد گاهی اوقات به معنای پایان قرون وسطی یاد می شود. استانبول یک مرکز اصلی برای کمپین های نظامی بود که امپراتوری عثمانی را به طور چشمگیری گسترش می داد.


در اواسط دهه 1500، استانبول با جمعیت تقریبا نیم میلیون نفر، مرکز بزرگ فرهنگی، سیاسی و تجاری بود. حکومت عثمانی در جنگ جهانی اول شکست خورد و استانبول توسط متحدان اشغال شد. هنگامی که جمهوری ترکیه در سال 1923 پس از جنگ استقلال متولد شد، کمال آتاتورک پایتخت ترکیه را به شهر آنکارا نقل مکان کرد. با این حال، استانبول به طور چشمگیری گسترش یافته است؛ امروزه جمعیت استانبول به بیش از 14 میلیون نفر افزایش یافته است و در حدود 400000 مهاجر در هر سال به آن اضافه می شوند. رشد صنایع و تکنولوژی در استانبول همچنان ادامه دارد و صنعت گردشگری یکی از بالاترین درآمدها را در این شهر دارد.

 

 

آب و هوای استانبول


تابستان های گرم و مرطوب و زمستان های سرد، بارانی و برفی ویژگی آب و هوای استانبول است. میزان بارش سالیانه استانبول به طور میانگین ۸۷۰ میلیمتر است. میزان رطوبت نیز اغلب زیاد است.

 

به طور متوسط بیشترین درجه حرارت در طول ماههای مختلف زمستان استانبول بین ۷ درجه سلسیوس (۴۶ درجه فارنهایت) و ۹ درجه سلسیوس (۵۰ درجه فارنهایت) است. بارش برف در استانبول برای یک یا دو هفته در طول فصل زمستان عادی است؛ اما یکی از این بارش ها میتواند سنگین باشد. غالباً این بارش در بین ماه های دسامبر و مارس رخ میدهد.

 

در ماه های تابستان از ژوئن تا انتهای سپتامبر به طور میانگین درجه حرارت روزها از ۲۸ سلسیوس (۸۲ درجه فارنهایت) شروع میشود. گرم ترین ماه، ژوئیه با متوسط درجه حرارت ۲۳٫۲ درجه سلسیوس و سردترین ماه، ژانویه با متوسط درجه حرارت ۵٫۴ درجه سلسیوس است. بالا ترین درجه حرارت ثبت شده در استانبول ۴۰٫۵ درجه سلسیوس (۱۰۵ درجه فارنهایت) در آگوست سال ۲۰۰۰ و پائین ترین درجه حرارت 16- درجه سلسیوس (۳ درجه فارنهایت) در فوریه سال ۱۹۲۷ بودهاست.

 

استانبول تا حدودی باد خیز است و به طور متوسط (میانگین) سرعت بادی حدود ۱۷ کیلومتر در ساعت دارد. تابستان خشک ترین فصل است، هر چند تابستان ها هم بارش باران وجود دارد.

 

 

نمایندگی hp  / کارتریج hp  /  کارتریج اچ پی / خرید کارتریج  /  قیمت کارتریج  /  تعمیرات لپ تاپ  /   تعمیر لپ تاپ  /  بلیط گرجستان  /  بلیط لحظه آخری نجف  /  تور گرجستان  / تور تفلیس  /  بلیط چارتر

نویسنده : milad sohrabi manesh بازدید : 12 تاريخ : سه شنبه 7 آذر 1396 ساعت: 23:42
برچسب‌ها : بلیط, بلیط ارزان استانبول, بلیط استانبول, بلیط چارتر استانبول, بلیط رایگان استانبول, بلیط لحظه آخری استانبول, ,