بلیط هواپیما لحظه آخری سالوا سفر
اسرار خرید بلیط ارزان

اسرار خرید بلیط ارزان

تعرفه تبلیغات در سایت

 

سرار خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما

 

 

1-  قانون 24 ساعت :

 

در این قانون شما باید مدام به سایت مورد نظر سرکشی کنید زیرا اغلب سایت های فروش آنلاین بلیط ، قیمت ها را تغییر می دهند.

 

 

 

 

2- بلیط های لحظه آخری :

 

از سفرهای لحظه آخری استفاده کنید، معمولا پروازهای لحظه آخر ارزانتر و با تخفیفات بهتر عرضه می شوند.

 

 

 

3- بلیط یابی روزانه :

 

بلیط ها را دنبال کنید نه مقاصد را ، اگر به دنبال بلیط های ارزان قیمت لحظه آخری هستید به جای برنامه ریزی در مقاصد و شهرهای مورد توجه مسافران در فصول اوج مسافرت ، بلیط ها و قیمت های ارزان را دنبال کنید.

 

 

 

4- اواسط هفته سفر کنید :

 

وسط هفته ها ارزانتر هستند ، همیشه آخر هفته برای مسافرت شلوغ تر و گران تر است ، پس اگر به دنبال بلیط ارزان و مسافرت ارزان قیمت هستید از دوشنبه شروع کنید.

 

 

 

5- یکشنبه طلایی !

 

ساعت 3 صبح یکشنبه بهترین زمان برای خرید و رزرو بلیط های ارزان قیمت و لحظه آخری است ، هرچند بیدار شدن در این ساعت برای همه مقدور نیست اما همین موضوع باعث می شود شما آزادی عمل بیشتری برای انتخاب داشته باشید.

 

 

 

6- از شرکت های معتبر بلیط تهیه کنید :

 

گاهی خرید بلیط از هر جهت از شرکت های هواپیمایی مختلف به صرفه تر است ، به عنوان مثال بلیط رفت از شرکت هواپیمایی الف و برگشت از شرکت هواپیمایی ب، البته در بیشتر موارد این حقیقت صدق نمی کند و واضح است که خرید بلیط رفت و برگشت از یک شرکت بهتر است اما استثناها را هم در نظر بگیرید.

 

 

 

7-  تخفیف های ویژه :

 

اگر به دلیل شغل یا علاقه شخصی مسافرت های پی در پی دارید می توانید عضو باشگاه شرکت های هواپیمایی شوید و از تخفیف ها و خدمات ویژه آنها برای مشتریان دائمی خود برخوردار شوید.

 

 

 

8- سحر خیز باش تا کام روا شوی !!

 

پروازهای دم صبح ارزان تر هستند ، اغلب مردم ترجیح می دهند در ساعاتی از روز به پرواز و مسافرت بروند که برنامه های زندگی در جای خود باشد ، بیدار شدن صبح زود و رسیدن به مقصد در ساعات تعطیلی و شب مشکل است ، اما اگر به دنبال بلیط های ارزان قیمت و ویژه هستید باید این زحمت را به جان بخرید.

 

 

 

9- همیشه به روز باشید :

 

در جریان اخبار روزانه قیمت ها قرار بگیرید ، برای این منظور می توانید هر روز به سایت سالواتراول سر کشی کنید یا عضو کانال تلگرام سالواتراول شوید :

@salvatravel

 

 

 

10-  هوشیار باشید:

 

همواره آماده باشید ، بلیط ها و خدمات ارزان قیمت به سرعت فروخته می شوند پس مشتریان آماده همیشه شانس بیشتری برای دستیابی به این تخفیف ها دارند.

 

 

نمایندگی hp  / کارتریج hp  /  کارتریج اچ پی / خرید کارتریج  /  قیمت کارتریج  /  تعمیرات لپ تاپ  /   تعمیر لپ تاپ  /  بلیط گرجستان  /  بلیط لحظه آخری نجف  /  تور گرجستان  / تور تفلیس  /  بلیط چارتر

نویسنده : milad sohrabi manesh بازدید : 10 تاريخ : سه شنبه 7 آذر 1396 ساعت: 23:43
برچسب‌ها : راز بلیط ارزان, خرید بلیط ارزان, بلیط تهیه بلیط, بلیط مجانی, بلیط لحظه آخر ارزان,